Webové stránky

"Vytvořím Vám WEB na míru, rád spolupracuji a neznám slovo "nejde""

Ať již svůj web máte či nemáte, nabízím Vám komplexní služby správy a tvorby webových stránek.

Mým stěžejním zaměřením je tzv. SEO optimalizace webových stránek což už dnes není jen posun pozic ve vyhledávačích ale optimalizace pro telefony a tablety, optimalizace pro aplikace a hlavně "aby jste byli vidět".

Pokud pro Vás není prioritou být na prvních místech a propagaci si děláte sami (vizitky, letáky, doporučení...) a jde Vám pouze o funkčnost webu, aby fungoval ve všech prohlížečích, mobilech, tabletech a dalších zařízeních, chcete aby jste měli pěknou virtuální vizitku tak jsem tu stále pro Vás.

Nezáleží na tom jestli máte či nemáte představu o designu, jestli máte sepsané texty nebo ne, pokud nemáte ilustrační fotografie, tak Vám mohu nabídnout také fotografické služby anebo se dají snímky nakoupit ve fotobankách. Každému klientovi se věnuji individuálně a jak nejlépe dovedu, to si ale musíte ověřit na vlastní kůži. Společně vytvoříme funkční web podle Vašich představ.

Pokud webové stránky již vlastníte ale hledáte jen někoho kdo by se Vám o ně staral a spolehlivě aktualizoval texty, ceníky a jiné komponenty. Rád Vám pomohu i s další IT podporou.

Chcete svůj současný web vylepšit? Analyzuji jeho současný stav a zkonzultuji s Vámi postup optimalizace či jiných úprav anebo zvážíme tvorbu webových stránek nových. To záleží na stavu a technologii vašich současných stránek. Rozhodně se Vám nebudu snažit nic nutit ale v mnoha případech je ekonomičtější tvorba webu jako celku od začátku než postupné úpravy starého webu. Nebojte, přechod na novou verzi webu nijak výrazně neovlivní Vaši současnou image, pokud to nebudete vyžadovat. Pro příklad srovnám různé verze webů:
Vývoj webu parkovisteletisteruzyne.cz

PARKOVISTE_V1

2013 html

PARKOVISTE_V2

2013 html + SEO

PARKOVISTE_V3

2015 cms + html + CSS + SEO

V případě tohoto webu jsme zachovali původní design, který jsme přesunuli z historické html verze psané v poznámkovém bloku do uživatelsky přívětivého redakčního systému wordpress.
Když jsi mně pánové z parkoviště letiště Ruzyně najali jejich web byl sice funkční ale trpěl útoky robotů, kteří přes rezervační formulář posílali spam. Hlavním důvodem ale bylo, že web nevydělával a parkoviště šlo spíš do záporných než kladných čísel.

 

 

 

Domluvili jsme si tedy SEO optimalizaci (více se o SEO dočtete zde) a už první měsíc byli vidět výsledky. Pánové mi tak nechali volnou ruku a postupně jsem web doplnil o texty, opravil ručně celý kód, optimalizoval grafiky a částečně omezil útoky z rezervačního formuláře. Spolupracovalo se nám velmi dobře, web obsadil první místa vyhledávačů na nejsilnější fráze jako "parkování u letiště" a parkoviště začalo vydělávat.
Technologie jdou ale dopředu a stále se dá vychytávat nové věci a tak jsme navázali dlouhodobou spolupráci.
Asi po roce jsem přišel s návrhem od píky nového webu optimálního i pro chytrá zařízení postaveného na redakčním systému se zbrusu novým rezervačním systémem, který jsem upravil tak, že řadí auta na volná parkovací místa, vystavuje faktury, odesílá maily klientům a zaměstnancům (každému na míru potřeb) a exportuje do tabulek rozvrh směn zaměstnanců. Mezi hlavní výhody je okamžité zobrazení ceny podle doby parkování a aktuálního ceníku a jednoduchost vytvoření rezervace jedním krokem. Mimo jiné je zde možnost plateb na účet, paypal a další platební možnosti... O rezervačním systému který můžete využít pro hotely, transportní služby a další se ale rozepíši v jiném článku. Naplánoval jsem přechod bez výpadku a také ho bez výpadku provedl, nepřišlo se tím tedy o žádnou rezervaci.
Dalším velkým krokem byl přesun webu z důvodu nespokojenosti se službami, cenou a jednáním třetí strany na jiné servery což obnášelo transfer domény a přesun souborů a databáze jinam a opět bez výpadku. Přesunuli jsme stránky na mnou doporučené servery, se kterými spokojeně a bez náhodných výpadku pracuji už několik let.

Pokud Vás zajímá více příkladů podívejte se do referencí webových stránek.

Co nabízím?

  • Vytvoření webových stránek od základu pro firmy i samostatné osoby což obnáší zřízení hostingu, databáze, registraci domény a tvorbu samotného webu na míru.
  • Správu současných webů, aktualizace textů a technologií.
  • SEO optimalizaci webových stránek (posun pozic ve vyhledávačích až na první místa).
  • Úpravy a obohacování webových stránek od designu přes technologie až po migrace na jiné systémy.
  • IT podporu
  • html, css, editace php, sql
  • fotografické služby pro weby

 

 

Kolik to bude stát?

  • v případě tvorby webových stránek jako celku je to 500Kč/ročně za prostor a doménu pro web (tuto částku platím třetí straně a pokud máte výhodnější nabídku, nebráním se vývoji na jiných serverech). Částka za vývoj webu se liší podle rozsahu webu a technologií projekt od projektu od 2000Kč (průměrná cena firemního webu je 10-15000Kč) Tím získáte unikátní a své vlastní webové stránky, o které už nikdy nepřijdete (neplatíte žádné nájmy či pravidelné poplatky).
  • V případě SEO optimalizace, když už svůj web máte, budu na stránkách pracovat zhruba 3 měsíce a přijde Vás to na 15000Kč nebo 5tisíc měsíčně dle dohody. To Vás dostane na přední místa vyhledávačů a získáte síť odkazů, přes které se k Vám lidé dostanou mimo organické vyhledávání přes google, seznam apod. Mimo jiné získáte firemní profily v katalozích jako firmy.cz, google+, facebook a dalších bez nutnosti se sám registrovat. A také zápis v mapách, zlatých stránkách... Více o SEO optimalizaci zde
  • Pokud si necháte současně vytvořit celé webové stránky se SEO optimalizací, získáte na SEO slevu 5000Kč.

 

 

Zde v budoucnu najdete produkty co se týkají webů s možností okamžité objednávky:

prozatím můžete nahlédnout do sekce WEB